Wyjazdy firmowe, motywacyjne - Incentive w Nepalu

Nepal jest idealnym miejsce na organizację firmowych imprez motywacyjnych - incentive. Państwa pracownicy albo stali klienci mogą spędzić niezapomniany czas w otoczeniu najwyższych gór świata. Specjalnie pod Państwa zamówienie zorganizujemy wyjazd w dowolnym terminie i dowolnej długości czasu.

Trekking w Himalajach

W zależności od długości pobytu możemy zorganizować trekking trwający od kilku godzin do kilkunastu dni. Zakwaterowanie i wyżywienie w rodzinnych lodgach lub pod namiotami.

Rafting w Nepalu

Nepal słynie z raftingu na górskich rzekach. Stopień trudności dostosowujemy do konkretnej grupy. Rafting odbywa się na 8 osobowych pontonach lub dla zaawansowanych na kajakach.

chitwan-safari-slonie

Adventure w Nepalu

Bezkrwawe polowanie w Parku Narodowym Chitwan to możliwość zobaczenia na wolności przeróżnych gatunków ptactwa, nosorożców, słoni, jeleniowatych i przy dużym szczęściu także tygrysa. Dodatkowo skoki na bungee i paralotniarstwo lub zipflyer.

taras-resort-nepal

Relaks i wypoczynek

Nepal to nie tylko trekking czy rafting to także idealne miejsce do poznania azjatyckiej gościnności. W hotelowym zaciszu z widokami na Himalaje można rozkoszować się ciszą i spokojem, relaksować się korzystając z ofert SPA.

Tybet i Bhutan

Organizujemy również pobyty i zwiedzanie Tybetu oraz Bhutanu. Program połączony z lotem do Kathmandu w różnych wersjach standardu zakwaterowania.

Wspinaczka na szczyty

Dla zaawansowanych osób organizujemy wyprawy szczytowe z nepalskim przewodnikiem i polskim pilotem na szczyty: Island Peak, Mera Peak, Pisang Peak i inne (pow. 6000 m.n.p.m.)