Nie przypuszczałam, że przyjdzie mi kiedykolwiek prosić o taką pomoc, ale nie mam wyjścia. Od kilku lat leczę się na wyjątkowo wrednego patafiana, który zwie się Esthesioneuroblastoma. Do pewnego czasu terapia w Instytucie Onkologii w Gliwicach przynosiła efekty. Przyjmowałam hektolitry chemii, które ku zaskoczeniu lekarzy wyjątkowo dobrze znosiłam. Jak się nie dawno okazało, mój nieproszony gość również dobrze je znosił, bo w pewnym momencie przestały na nim robić jakiekolwiek wrażenie. W Polsce lekarze się poddali, bo nowotwór jest bardzo rzadki i NFZ nie umożliwia im dalszego leczenia nowoczesnymi metodami. Tymczasem po kilku konsultacjach lekarze w Niemczech zaoferowali mi pomoc i możliwość wyleczenia. Niestety koszt terapii przekracza moje możliwości finansowe.

Dlatego bardzo Was proszę o pomoc w zbiórce i upublicznieniu tej informacji. Czasu mam nie wiele, bo guz rośnie szybko i zagraża nerwom wzrokowym. Od dziś jestem podopieczną fundacji Alivia.

 

Każdy, kto zdecyduje się mi pomóc, może dokonywać wpłat online za pośrednictwem strony mojej Skarbonki:

https://skarbonka.alivia.org.pl/kinga-pater

 

Można również dokonywać bezpośredniej wpłaty na konto

Fundacji Alivia: 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831

koniecznie wpisując w tytule przelewu numer identyfikacyjny 110577.

 

By przekazać na mnie 1% swojego podatku należy w zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS Fundacji Alivia: 0000358654, określając cel szczegółowy: Program Skarbonka - Kinga Pater, 110577.

 

 

 

Dziękuję za najdrobniejszą nawet pomoc i przekazanie wiadomości dalej wśród osób, które mogłyby pomóc. 

Kinga Pater

 

kinga-i-k2