Kochasz góry? Oboje kochacie góry?

A może chcielibyście spędzić ten najpiękniejszy czas razem w magicznym Nepalu? Chętnie zorganizujemy Wasz miesiąc miodowy w Himalajach. Zobaczcie co oferujemy:

Bilety lotnicze

Świadczymy pomoc w rezerwacji i wykupie biletów lotniczych do Nepalu. Rezerwujemy także przeloty krajowe np.: Kathmandu - Pokhara, Kathmandu - Lukla, loty widokowe w rejonie Everestu i Annapurny.

Komfortowe hotele

Polecamy zakwaterowanie w wybranych hotelach o podwyższonym standardzie *** i **** wraz ze śniadaniami. Przytulne, czyste pokoje dwuosobowe z łazienkami gwarantują spokojny odpoczynek i prywatność.

Przyjazna karda nepalska

W Nepalu będzie czuwać nad Państwem nasz kontrahent i jego pracownicy. Biuro zlokalizowane jest w samym centrum turystycznej dzielnicy Thamel w odległości kilku minut spaceru od większości hoteli. Można porozumieć się z nimi w języku angielskim i niemieckim.

Wypoczynek i zwiedzanie

Indywidualnie dla Państwa przygotujemy program łączący zwiedzanie najciekawszych zabytków z wypoczynkiem. W zależności od długości pobytu możemy połączyć zwiedzanie Doliny Kathmandu i Pokhary z odpoczynkiem w Nagarkot, Panauti, Balthali, Bandipur czy Parku Narodowym Chitwan.

Krótszy albo dłuższy trekking

Dla ludzi kochających góry miesiąc miodowy w górach to chyba oczywistość. Specjalnie dla Młodej Pary dobierzemy trekking w Himalajach pod indywidualne predyspozycje i ilość wolnego czasu. Mogą to być trekkingi paro lub kilku a nawet kilkunastodniowe na różnych wysokościach i różnych partiach Himalajów.

Pobyt z przygodą

Dla aktywnych osób proponujemy włączenie do programu np.: skoku na bungee, paralotniarstwa, zjazd na zipflyer, rafting.

Podróż poślubna do Nepalu nie musi być marzeniem.

Kochasz góry? Kochasz Tatry? Kochasz druga osobę i razem dzielicie swe pasje? Górskie wędrówki we dwoje, noclegi w schronisku a może wygodnie wolicie spędzić razem czas z pięknymi widokami na horyzoncie? Jeżeli Waszym marzeniem jest podróż poślubna do Nepalu zapraszamy do kontaktu z nami. Zorganizujemy Wasz miesiąc miodowy w Nepalu z dbałością o każdy szczegół.