Namaste!

Skoro znalazłeś się na tej stronie to zapewne zdecydowałeś się na wyjazd z nami.

Uprzejmie proszę, wypełnij poniższy formularz. W ciągu 48 godzin od jego otrzymania skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić telefonicznie dane potrzebne do umowy. Potwierdzimy także wpisanie na listę uczestników.

Przed zakupem biletu lotniczego poprosimy Cię o przesłanie skanu paszportu. Już dzisiaj sprawdź jego ważność, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości proszę o kontakt pod numerem 604 489 519.

Poniżej formularza znajduje się kilka dodatkowych informacji.

Dziękuję za zaufanie i mam nadzieję, że Twój wyjazd z Trekking Team spełni Twoje oczekiwania.

 

Jarosław Durbas /-właściciel-/

Wpisz dane

Zaznacz:
Wypełnienie niniejszego formularza nie jest równoznaczne z zawarciem umowy.

Połączenie bezpieczne i chronione:

W trosce o Twoje dane po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Informacja o przetwarzaniu danych i obowiązek informacyjny

Kiedy najlepiej się zgłosić?

W przypadku braku minimalnej liczby chętnych impreza zostaje odwołana najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem. Dlatego zalecamy, aby nie przeciągać decyzji i zgłaszać się w momencie chęci wyjazdu. Przy zgłoszeniach powyżej 3 miesięcy z reguły nie pobieramy od razu zaliczki, a Państwo w każdej chwili mogą zrezygnować z udziału.

Czy warto czekać na last minute?

Specyfika naszych wyjazdów sprawia, że nie możemy czekać do samego końca na realizację świadczeń (przede wszystkim zakup biletu). Dlatego nie oferujemy obniżonych cen w ostatniej chwili przed wyjazdem.

Jakie jest bezpieczeństwo wpłat?

Wpłacone kwoty są zabezpieczone Gwarancją Ubezpieczeniową wystawioną przez AXA oraz przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Informacje jak postępować w przypadku nie wywiązania się z umowy przez Trekking Team znajdują się w Umowie Uczestnictwa.

Kiedy trzeba wpłacić

30% ceny imprezy do kilku dni po zgłoszeniu, dopłata do 100% kwoty złotówkowej na miesiąc przed wyjazdem. Kwotę dolarową zabiera się ze sobą.

Warunki uczestnictwa

Informacje o trekkingach

Informacje o trampingach

Gwarancja ubezpieczeniowa

Zaświadczenie o Wpisie do Rejestru