logo axa trekking team

AXA Ubezpieczenia w podróży zagranicznej i wyjazdów na trekking

Ubezpieczenie - Indywidualne Podróże Kontynenty zostało przygotowane przez AXA z myślą o osobach indywidualnych, wyjeżdżających w podróże zagraniczne: turystycznie, prywatnie, do pracy, w celu uprawiania sportów. Dzięki AXA nasi uczestnicy są ubezpieczeni także podczas wypraw trekkingowych oraz wypraw wspinaczkowo - zdobywczych na szczyty w Himalajach Nepalu. Ubezpieczenie AXA Sport pokrywa w zupełności koszty leczenia oraz ewentualny transport także z uzyciem helikoptera.

Ubezpieczenie jest pakietem, który chroni Ubezpieczonych przed skutkiem nagłych zdarzeń losowych podczas wyjazdów zagranicznych w zakresie: kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, bagażu podróżnego, odpowiedzialności cywilnej, sprzętu sportowego.Ubezpieczenie może zostać zawarte na dowolnie wybraną przez Ubezpieczonego ilość dni (minimalnie 1 dzień, maksymalnie 1 rok).Zachęcamy do zapoznania się z Ogólnymi warunkami ubezpieczenia indywidualne podróże Kontynenty i do kontaktu z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który chętnie odpowie na Państwa pytania.

Polisę można wykupić online płacąc wygodnie kartą lub przelewem

Ubezpieczenie dostępne jest w dwóch opcjach: TRAVEL i TRAVEL SPORT

TRAVEL

Wersja TRAVEL jest przeznaczona dla osób wyjeżdżających za granicę w celach prywatnych, turystycznych, do pracy.

TRAVEL SPORT

Wersja TRAVEL SPORT jest przeznaczona dla osób aktywnych, uprawiających narciarstwo, windsurfing, sporty wysokiego ryzyka, wyczynowo uprawiających sport, uprawiających sporty ekstremalne.

Ubezpieczenie jest dostępne w 5 wariantach w zależności od sum i zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Zakres terytorialny może obejmować: kraje ościenne, Europę, cały świat.
Pakiet ubezpieczeń może zawierać następujące ubezpieczenia:

koszty leczenia wraz z assistance (działającym 24 godziny, 7 dni w tygodniu)

następstwa nieszczęśliwych wypadków

bagaż podróżny

odpowiedzialność cywilna (również związana z uprawianiem sportów)

sprzęt sportowy.

Ubezpieczenie może zostać rozszerzone o prace fizyczną, następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych.

Uwaga! Ubezpieczenie jest dostępne w bardzo atrakcyjnych taryfach rodzinnych obejmujących jednakowym zakresem wszystkich członków rodziny (maksymalnie 6 osób) udających się w podróż zagraniczną.

Suma ubezpieczenia dla kosztów ratownictwa w wariancie LARGE, XLARGE: 5.000 EUR

Przez koszty ratownictwa rozumie się:
1) koszty poszukiwań przez wyspecjalizowane służby ratownictwa;
2) koszty udzielenia doraźnej pomocy medycznej na miejscu zdarzenia;
3) koszty transportu z miejsca wypadku do najbliższego, wymaganego stanem zdrowia, punktu opieki medycznej (z użyciem specjalistycznych środków transportu, jak m.in. sanie, helikopter, tobogan, motorówka). (paragraf 9, OWU AXA)

AXA Travel

 

Formularze i dokumenty

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA

Ogólne warunki ubezpieczenia indywidualnych podróży zagranicznych Kontynenty

Ogólne warunki ubezpieczenia indywidualnych podróży na terenie RP Kontynenty

DOKUMENTY OBSŁUGOWE

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia kosztów leczenia i ratownictwa za granicą

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia bagażu/sprzętu sportowego

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży/z biletu lotniczego

Lista przedstawicieli i partnerów AXA sprzedających polisy TRAVEL oraz ubezpieczenia do USA i Kanady do Karty EURO 26

Wniosek o rozwiązanie ubezpieczenia podróżnego Kontynenty

 

 

Pamiętaj ! Trekking na obszarze powyżej 3000m n.p.m.wymaga wybrania opcji SPORT i SWR

Ubezpieczenie - Indywidualne Podróże Kontynenty zostało przygotowane przez AXA specjalnie z myślą o osobach aktywnych, podróżujących po świecie zarówno w celach prywatnych i zawodowych. Niezależnie, czy wyjeżdżasz zwiedzać czy negocjować ważny kontrakt, nasze ubezpieczenie jest dla Ciebie.

Oferujemy ubezpieczenie w wersji TRAVEL, TRAVEL SPORT oraz REZYGNACJĘ Z BILETU LOTNICZEGO.

Dla kogo?

Ubezpieczenie - Indywidualne Podróże Kontynenty to propozycja dla osób, które przebywając poza domem chcą czuć się bezpiecznie i pewnie. Dla osób podróżujących samolotem oferujemy również ochronę kosztów biletu lotniczego do równowartości 1 000 EUR.Ubezpieczenie jest dostosowane dokładnie do potrzeb klienta, może zostać zawarte na dowolny, wybrany przez Ubezpieczonego okres (minimalnie 1 dzień, maksymalnie 1 rok).Gwarantujemy szeroki zakres świadczeń powypadkowychOferujemy atrakcyjne zniżki dla dzieci i rodzin.

Dlaczego warto?

Ubezpieczenie jest pakietem, który ochroni Cię przed skutkami nagłych zdarzeń losowych podczas wyjazdów zagranicznych w zakresie:kosztów leczenia od 10 000 EUR do 50 000 EURnastępstw nieszczęśliwych wypadkówutraty lub zniszczenia bagażu podróżnegoodpowiedzialności cywilnejutraty lub zniszczenia sprzętu sportowegoUbezpieczenie kosztów biletu lotniczego zapewnia pokrycie kosztów anulacji biletu z powodu:- nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, przedwczesnego porodu lub śmierci osoby bliskiej- poważnego zdarzenia losowego, bezwzględnie wymagającego obecności w miejscu zamieszkania- wystąpienia szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie, w którym jesteś pracodawcą.

Jak kupić polisę?

Wniosek wypełnisz w 60 sek.Płacisz bezpiecznie online a Polisę otrzymujesz e-mailem

Polisę można wykupić online płacąc wygodnie kartą lub przelewem

AXA Travel

euro_26 tychy

Karta Euro<26

Karta Euro26 powstała dla aktywnych, młodych ludzi w wieku od 5 do 30 lat, którzy pragną mieć dostęp do 4 tysięcy zniżek w Polsce oraz 60 tysięcy w Europie. Posiadacze Karty korzystają z największej sieć zniżek młodzieżowych na naszym kontynencie. Kupując Kartę jesteś przez cały rok ubezpieczony – kiedy się uczysz, bawisz i podróżujesz.

Sprawdź:

  • przedział wieku to 5-30 lat – « EURO26 jeszcze 4 lata gratis do 30-tki )

  • brak konieczności posiadania statusu studenta

  • opłata raz na rok (już od 50 zł rocznie)

  • możliwość zamówienia online

  • możliwość dokupowania ubezpieczeń

  • ... i tylko w EURO26 e-konsultacja lekarska za granicą, dwie wizyty u ortopedy lub chirurga i jedno RTG kończyny w pakiecie! NOWOŚĆ!

Nie zapamiętasz wszystkich rabatów, ale będziesz mieć pewność i uczucie radości z faktu, że możesz je wykorzystywać. Wystarczy raz skorzystać z Karty, aby szybko przyzwyczaić się do wszystkich wygód, rabatów i zniżek. Oferta jest stale rozszerzana - sprawdź!

Wyszukiwarka zniżek

Do wyrobienia karty euro26 wymagane jest 1 zdjęcie (najlepiej formatu 2x3 cm).

PLANETA MŁODYCH (w dwóch wersjach wiekowych)

Karta Planeta Młodych jest kartą ubezpieczeniowo-zniżkową dla wszystkich w wieku od 5 do 39 lat. Żeby kupić naszą Kartę nie musisz być uczniem ani studentem!

Jeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na uczelni, w szkole, ubezpieczeniem podczas letnich i zimowych wyjazdów turystycznych, ubezpieczeniem podczas wyjazdów zagranicznych na naukę, szukasz atrakcyjnych promocji w trakcie zakupów w różnych sklepach, kinach czy basenach – Karta Planeta Młodych będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Na rynku istniejemy już od ponad 13 lat i nieustannie staramy się udoskonalać nasz produkt, tak by wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Proponujemy aż 10 wariantów Karty wśród, których każdy znajdzie wersję pasującą do jego potrzeb. Ubezpieczenie zawarte w Karcie Planeta Młodych obowiązujące na terytorium Polski jak i pozostałych krajów świata w tym również na terytorium USA i Kanady, świetnie sprawdzi się jako tanie ubezpieczenie turystyczne. Karta Planeta Młodych w zależności od wariantu zapewni Ci bezpieczeństwo w trakcie uprawiania sporów rekreacyjnych jak trekking, jazda na rowerze, nartach czy snowboardzie ( warianty Classic, Travel oraz Travel VIP) jak również sportów wysokiego ryzyka (ekstremalnych) jak alpinizm, jazdę na motorach, kitesurfing czy windsurfing (Classic Sport, Travel Sport i Travel Sport VIP). Karta Planeta Młodych to doskonałe rozwiązanie dla osób wyjeżdżających na zagraniczny staż, praktykę czy też do pracy zarobkowej, jak również dla szukających alternatywy dla ubezpieczenia w szkole czy na uczelni.

Karta Planeta Młodych jest kartą ubezpieczeniowo-zniżkową przeznaczoną dla osób w wieku od 39 do 59 roku życia.

Prowadzisz aktywny tryb życia, uprawiasz sport, dużo podróżujesz?
Jeśli poszukujesz atrakcyjnego ubezpieczenia, które zapewni Ci ochronę we wszystkich krajach świata, Karta Planeta Młodych Plus to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie! Doskonale sprawdzi się zarówno o w trakcie letnich jak i zimowych wyjazdów turystycznych. Ubezpieczenie zawarte w Karcie Planeta Młodych Plus obowiązujące na terytorium Polski oraz pozostałych krajów świata, w tym również na terytorium USA i Kanady. Całoroczne ubezpieczenie zawarte w Karcie zapewni Ci bezpieczeństwo w trakcie uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach, jak również w trakcie pracy zarobkowej (za wyjątkiem niebezpiecznych prac fizycznych). Karta Planeta Młodych Plus w zależności od wariantu zapewni Ci bezpieczeństwo w trakcie uprawiania sporów rekreacyjnych jak trekking, jazda na rowerze, nartach czy snowboardzie ( warianty Classic, Travel oraz Travel VIP) jak również

 

sportów wysokiego ryzyka (ekstremalnych) jak np jazda na motorach, kitesurfing czy windsurfing (Classic Sport, Travel Sport i Travel Sport VIP).

Karta Planeta Młodych Plus zawiera również wiele atrakcyjnych zniżek w punktach handlowo usługowych na terenie całej Polski.
Na rynku istniejemy od ponad 13 lat i nieustannie staramy się udoskonalać nasz produkt, tak by wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Proponujemy aż 10 wariantów Karty wśród, których każdy znajdzie wersję pasującą do jego potrzeb.

Wyszukiwarka zniżek

 

ubezpieczenia_loga