logo axa trekking team

AXA Ubezpieczenia w podróży zagranicznej i wyjazdów na trekking

Ubezpieczenie - Indywidualne Podróże Kontynenty zostało przygotowane przez AXA z myślą o osobach indywidualnych, wyjeżdżających w podróże zagraniczne: turystycznie, prywatnie, do pracy, w celu uprawiania sportów. Dzięki AXA nasi uczestnicy są ubezpieczeni także podczas wypraw trekkingowych oraz wypraw wspinaczkowo - zdobywczych na szczyty w Himalajach Nepalu. Ubezpieczenie AXA Sport pokrywa w zupełności koszty leczenia oraz ewentualny transport także z uzyciem helikoptera.

Ubezpieczenie jest pakietem, który chroni Ubezpieczonych przed skutkiem nagłych zdarzeń losowych podczas wyjazdów zagranicznych w zakresie: kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, bagażu podróżnego, odpowiedzialności cywilnej, sprzętu sportowego.Ubezpieczenie może zostać zawarte na dowolnie wybraną przez Ubezpieczonego ilość dni (minimalnie 1 dzień, maksymalnie 1 rok).Zachęcamy do zapoznania się z Ogólnymi warunkami ubezpieczenia indywidualne podróże Kontynenty i do kontaktu z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który chętnie odpowie na Państwa pytania.

Polisę można wykupić online płacąc wygodnie kartą lub przelewem

Ubezpieczenie dostępne jest w dwóch opcjach: TRAVEL i TRAVEL SPORT

TRAVEL

Wersja TRAVEL jest przeznaczona dla osób wyjeżdżających za granicę w celach prywatnych, turystycznych, do pracy.

TRAVEL SPORT

Wersja TRAVEL SPORT jest przeznaczona dla osób aktywnych, uprawiających narciarstwo, windsurfing, sporty wysokiego ryzyka, wyczynowo uprawiających sport, uprawiających sporty ekstremalne.

Ubezpieczenie jest dostępne w 5 wariantach w zależności od sum i zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Zakres terytorialny może obejmować: kraje ościenne, Europę, cały świat.
Pakiet ubezpieczeń może zawierać następujące ubezpieczenia:

koszty leczenia wraz z assistance (działającym 24 godziny, 7 dni w tygodniu)

następstwa nieszczęśliwych wypadków

bagaż podróżny

odpowiedzialność cywilna (również związana z uprawianiem sportów)

sprzęt sportowy.

Ubezpieczenie może zostać rozszerzone o prace fizyczną, następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych.

Uwaga! Ubezpieczenie jest dostępne w bardzo atrakcyjnych taryfach rodzinnych obejmujących jednakowym zakresem wszystkich członków rodziny (maksymalnie 6 osób) udających się w podróż zagraniczną.

Suma ubezpieczenia dla kosztów ratownictwa w wariancie LARGE, XLARGE: 5.000 EUR

Przez koszty ratownictwa rozumie się:
1) koszty poszukiwań przez wyspecjalizowane służby ratownictwa;
2) koszty udzielenia doraźnej pomocy medycznej na miejscu zdarzenia;
3) koszty transportu z miejsca wypadku do najbliższego, wymaganego stanem zdrowia, punktu opieki medycznej (z użyciem specjalistycznych środków transportu, jak m.in. sanie, helikopter, tobogan, motorówka). (paragraf 9, OWU AXA)

AXA Travel

 

Formularze i dokumenty

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA

Ogólne warunki ubezpieczenia indywidualnych podróży zagranicznych Kontynenty

Ogólne warunki ubezpieczenia indywidualnych podróży na terenie RP Kontynenty

DOKUMENTY OBSŁUGOWE

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia kosztów leczenia i ratownictwa za granicą

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia bagażu/sprzętu sportowego

Formularz zgłoszenia szkody z ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży/z biletu lotniczego

Lista przedstawicieli i partnerów AXA sprzedających polisy TRAVEL oraz ubezpieczenia do USA i Kanady do Karty EURO 26

Wniosek o rozwiązanie ubezpieczenia podróżnego Kontynenty

 

 

Pamiętaj ! Trekking na obszarze powyżej 3000m n.p.m.wymaga wybrania opcji SPORT i SWR

Ubezpieczenie - Indywidualne Podróże Kontynenty zostało przygotowane przez AXA specjalnie z myślą o osobach aktywnych, podróżujących po świecie zarówno w celach prywatnych i zawodowych. Niezależnie, czy wyjeżdżasz zwiedzać czy negocjować ważny kontrakt, nasze ubezpieczenie jest dla Ciebie.

Oferujemy ubezpieczenie w wersji TRAVEL, TRAVEL SPORT oraz REZYGNACJĘ Z BILETU LOTNICZEGO.

Dla kogo?

Ubezpieczenie - Indywidualne Podróże Kontynenty to propozycja dla osób, które przebywając poza domem chcą czuć się bezpiecznie i pewnie. Dla osób podróżujących samolotem oferujemy również ochronę kosztów biletu lotniczego do równowartości 1 000 EUR.Ubezpieczenie jest dostosowane dokładnie do potrzeb klienta, może zostać zawarte na dowolny, wybrany przez Ubezpieczonego okres (minimalnie 1 dzień, maksymalnie 1 rok).Gwarantujemy szeroki zakres świadczeń powypadkowychOferujemy atrakcyjne zniżki dla dzieci i rodzin.

Dlaczego warto?

Ubezpieczenie jest pakietem, który ochroni Cię przed skutkami nagłych zdarzeń losowych podczas wyjazdów zagranicznych w zakresie:kosztów leczenia od 10 000 EUR do 50 000 EURnastępstw nieszczęśliwych wypadkówutraty lub zniszczenia bagażu podróżnegoodpowiedzialności cywilnejutraty lub zniszczenia sprzętu sportowegoUbezpieczenie kosztów biletu lotniczego zapewnia pokrycie kosztów anulacji biletu z powodu:- nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania, przedwczesnego porodu lub śmierci osoby bliskiej- poważnego zdarzenia losowego, bezwzględnie wymagającego obecności w miejscu zamieszkania- wystąpienia szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie, w którym jesteś pracodawcą.

Jak kupić polisę?

Wniosek wypełnisz w 60 sek.Płacisz bezpiecznie online a Polisę otrzymujesz e-mailem

Polisę można wykupić online płacąc wygodnie kartą lub przelewem

AXA Travel